Ana Sayfa Ekonomi İşte ATO’nun yeni meclis üyeleri

İşte ATO’nun yeni meclis üyeleri

Adana Ticaret Odası’nın 1 Nisan’da yapılan seçimleri sonunda 110 kişilik meclis üyeleri belirlendi.

Giriş Tarihi: 4 Nisan 2018 Çarşamba 00:00
İşte ATO’nun yeni meclis üyeleri

ATO’nun yeni meclisi 7 Nisan Cumartesi günü toplanarak yönetim kurulunu ve Meclis Başkanı’nı seçecek. Başkanlık için Atilla Menevşe, Mehmet Şahbaz, Şaban Baş ve Tarkan Kulak’ın adları geçiyor.

ATO’nun yeni meclisi şu isimlerden oluştu:

Tarım Ürünleri ve Bitki Yetiştiricileri: Gürcan Gül, Muhlise Tülin Erdemışık

Çiçekçiler: Sedat Şenyürek, Cemal Akın

Hububat, Bakliyat Tahıl, Tohum: Erol Mercimek, Osman Şanlı

Keresteciler, Hızarcılar, Doğramacılar: Ali Cerit, İsmet Yıldırım

Canlı Hayvan, Et ve Deri Tacirleri: Şahin Güneşer, Hamza Çalışkan

Su Ürünleri ve Kümes Hayvanları Yetiştiricileri: Cemil Üçkardeş, Aysan Pamuk, Atilla Menevşe, İsmail Özçete

Gıda Toptancıları ve İmalatçıları: Mehmet Karcı, Kazım Bozan, Ercüment Özkan

Tekstil Dokuma ve Konfeksiyon İmalatçıları: Erdem Şen, Naci Heybeli

Ayakkabıcılar Çantacılar: Ayhan Kaliç, Murat Başlak

Makine ve Madeni Eşya: Ziya Alim Koçer, Yusuf Çelik, Erdoğan Karataş

Kimyevi Madde Plastik: Mehmet Şah Aba, Bilal Nadir Gök

Zirai İlaç ve Gübre Tacirleri: Ayhan Barut, Şaban Baş, Hüseyin Doğru

Elektrik Tesisatı ve malzemesi: Tarkan Kulak, Aydın Doğan, Serdar Çelik

Asansör ve İklimlendirme: Mehmet Özel, Kenan Fitik

Bina İnşaat Müteahhitleri: Halil Avcı, Ömer Küpeli, Savaş Karataşoğlu, Murtaza Kılçık,

İşler: Necati Fidan, Adnan Kemali Ünal

Altyapı Müteahhitleri: İsmail Babacan, Vedat Gürsesli

Motorlu Taşıt Araçları: Murat Şahin Vedat Gizer

Oto yedek parça: Fatih İspir, Halil Ahmet Çolak

Perakende Gıda: Zübeyt Şendur, Ertuğrul Aymergen, Zeki Kayak

İnşaat malzemesi tacirleri: Ümit Onatça, Mustafa Tuyan, Hüseyin Öztürk

Hırdavatçılar ve Boyacılar: Ahmet Yüreli, İsmail Acı, Abdurrahman demir

Mobilya, Mefruşat: Yücel Bayram, Ali Kütük, Mustafa Azger

Telekomünikasyoncular: Sadettin Atlı, Murat Şan

Kırtasiye, Kağıt Ambalaj: Bülent Yamaç, Vedat Gündoğan

Tıbbi Malzeme Medikal: Sümer Şen, Naim Yeldan, Emine Demirci

Dayanıklı Tüketim Mamülleri: Mehmet uruç, Mhemet Şahbaz, Ali Gizer

Kuyumcular: Salih Talay, Bülent Dalyan

Saat Optik Oyuncak: Enver Dalkıran, Mustafa Yazdıçutan

Bilgisayarcılar, Yazılımcılar: Özender Güvenç, Ahmet Bilent Aladağ

Kumaş Tacirleri: Birkan ışık, Ali Karaçalı, Hüseyin Alıravcı

Akaryakıtçılar ve Madeni Yağ: Mehmet Sıddık Üstemel, Hasan Karaca

Garajlar, Yük ve yolcu taşımacılığı yapanlar: Mustafa Barışık, Mehmet Balıkçı, Askeri Dağlı

Oteller, seyahat acenteleri ve turistik tesisler: Murat Şirin, Baran Şirin

Yiyecek ve içeçek hizmeti sunanlar: Nuri Özbakır, Ahmet Yarar, Casim Korkmaz

Reklamcılar ve Medya Faaliyetleri: Murat İnceoğlu, Semih Dizdar

Bankalar ve Finans Kuruluşları: Vakıfbank, Mehmet Ali Bilici

Sigortacılar: Türker Kaya, Mehmet Hüvviyetli, Ayhan Gökçelik

Emlak Komisyoncuları: Ahmet Sürerdamar, Tamer Özünal

Faal: Rana Dal, Cengiz Yılmaz, Recai Can

Temizlik ve Güvenlik hizmetleri: Mehmet Altınsoy, İlhan Pehlivan, Fikri Eren

Özel eğitim kurumları: Abdullah Hatipoğlu, Bayram Aycan Aktürk

Özel Sağlık kuruluşları: Halis Bayrak, Mustafa Kemal Attila

İmalatçılar: Mehmet Haştaş, Medeni Koçaklı

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
LİG PUAN DURUMU
 
Takımlar
O
G
B
M
P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
 
Şampiyonlar Ligi
 
UEFA Avrupa Ligi
 
Alt Lig
 
Bu habere de bakabilirsiniz

BWI Avrupa Komitesi Adana’da toplandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık