İBRAHİM İSPAHA

MHP'nin Başkenti Adana'dır


İBRAHİM İSPAHA
24 Haziran 2020 Çarşamba 08:43

Adana Milliyetçi Hareket Partisi’nin kuruluş vilayetidir.

Milliyetçi-Ülkücü Hareketin İlk filizlendiği, büyüdüğü kök saldığı vilayettir

Milliyetçi Hareket Partisi, TBMM'ye ilk milletvekili olarak Rahmetli Alparslan Türkeş'i 1969 yılında gönderen, seçen vilayettir Adana.

Milliyetçi-Ülkücü Hareketin Doğuş kenti olan Adana MHP'nin ilklerindendir.

İddia ediyorum ki Adana Milliyetçi-Ülkücü Hareketin Türkiye’nin geleceğini kurma noktasında ve 2023 Lider Türkiye’sinde Adana en büyük işaret fişeği olacak ve itici gücü olacaktır.

Adana bunlara müsaittir

Adana Lider Türkiye 2023 hedeflerine hazırdır.

Milliyetçi-Ülkücü Hareket Adana’da çifte su verilmiş çelik gibidir.

2023 Yılında yapılacak Milletvekilliği Genel seçimlerinde herkes bilsin ki Milliyetçi-Ülkücü Hareket Adana’da destanlaşan bir başarı elde edecektir.

Adanamızın yetiştirdiği orta öğretimini Adana’da tamamlayan,Türk Milliyetçilerinin Lideri Devlet Bahçeli’nin devletimiz ve lilletimiz için insiyatif üstlenmesinden rahatsız olan fitne ve ihanet odakları her taraftan harekete geçtiğini görmekteyiz. MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye sözde MHP’li, sözde Ülkücü diye geçinen, liderine hakaret etmeyi, lidere küfür etmeyi kendinde vazife gören şerefsizler, alçaklar, kahpeler unutmasın ki, 2023 yılında yapılacak olan milletvekili genel seçimlerinde toz olacaklardır.

CHP’nin vagonuna binip CHP ile birlikte Lider Devlet Bahçeli’ye hakaret eden ve kınalı elleri ile MHP ve ülkücü düşmanlarına el sallayanlar unutmasınlar ki, 2023 yılında yapılacak seçimlerinden sonra siyasetin tozlu raflarında yerlerini alacaklardır. Küresel güçler ve küresel güçlerin uşakları MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye tuzak kurmaya çalışıyorlar. Ancak, büyük çınar, buna azda olsa tedbirini aldı senelerce yapraklarında beslediği sinekleri rüzgârın akışına bıraktı.

Ülkücülerin Lider Devlet Bahçeli’nin yanında olduklarını gören bu maskeli kişiler.. Çılgınlaşıyorlar.. Fitne üretiyorlar.. Şaşkına dönüyorlar. Bu maskeli kişilerin kıblesi hiç belli değildir. Neye-nereye hizmet ettiklerini bilmeyen ve insanlıktan nasibini almayan şarlatanlardır.

Netice Olarak Adana yazımın başlığında da belirttiğim gibi MHP’nin başkentidir.

Kim ne konuşursa konuşsun Biz bardağın hep Ülkücü tarafına bakacağız.

MHP ve Lider Devlet Bahçeli’ye saldırı niye?

Demek ki, herkes niyetine göre konuşuyor.

Kim ne konuşursa konuşsun 2023 yılı yapılacak seçimlerin galibi Adana’da MHP ve Ülkücüler olacaktır.

Kalın sağlıcakla.

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık