Şehmus Baysal

ÖNLEMİNİ ALDIK RAHAT OLUN


Şehmus Baysal
30 Ekim 2019 Çarşamba 08:15

Cumhuriyet Halk Partisi’nin yerelde iktidar olduğu Adana’da yaşanan sıkıntıları her zeminde konuşur, tartışır olduk.

Büyükşehir başta olmak üzere Seyhan’da yaşanan olayları masaya yatırıp konunun muhatapları ile ayrıntılı bir şekilde ‘ne olacak bu belediyeler hali?’ diye başlayan soru cümlelerini kuruyoruz.

Daha önceki yazılarımda da belirttiğim üzere Zeydan Karalar Beyin özellikle ‘Yılbaşını bekleyin’ uyarısının altında yazan gerçeklerin neler olduklarını düşünüp buna göre de yorum yapıyoruz.

Partinin milletvekilleri başta olmak üzere etkili ve yetkili isimlerini yakaladığımızda ve konu bu yukarıda izah ettiğimiz noktaya gelince onlara da sorup ‘Ne olacak?’ diye yakalamış iken etkili isimleri öğrenmek istiyoruz.

Aldığımız yanıtı da peşinen belirteyim isterseniz. ‘Önlemini aldık, rahat olun’

Bizim rahat olmamızı gerektiren pek fazla bir şey yok aslında. Asıl CHP’lilerin rahat olup olmadıkları önemli. Onların ne düşündükleri önemli. Atamalarda yapılan uygulamalara bakış açıları, işten çıkarılanların durumu, işe alınmaları gibi önemli noktalarda partilinin ne düşündüğü önemli.

Önlemini aldıklarını söyleyenlere de şunu soruyoruz. ‘Nasıl önlem aldınız?’

Genel Başkan dahil genel merkezin yöneticilerinin konudan haberdar oldukları, her iki belediye başkanının dikkatini çektiklerini ve bundan sonra da kamuoyu önünde böyle bir sıkıntının yaşanmaması adına gereğinin yapıldığı ifade ediliyor.

Yani Zeydan Karalar ve Akif Akay Beylerin her ikisi de ‘ZILGIT’ yemişler.

Bu zılgıt ne kadar yeterli olur? Onu da bekleyip göreceğiz. Yoksa hal ve gidişat çok iyi değil.

CHP’liler bilsin istedik…

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık